Послуги адвоката

Кваліфікований фахівець зможе сформувати кінцеву ціну своєї роботи після визначення кількості витрачених сил і часу на її виконання. Адже в процесі роботи йому може знадобитися звернутися до Верховного суду, скласти скаргу, апеляцію, надати консультації клієнту за місцем відбування ним покарання.

      

За подібною процедурою оцінюється і вартість абонентського юридичного обслуговування. Воно спрямоване на надання потрібних правових послуг клієнтам, які займаються веденням бізнесу. Ціни за ведення абонентського юрідіческогое обслуговування на порядок вище. Все залежить від складності проблеми і всієї справи.

Останнім часом серед глядачів популярні телепрограми, присвячені судовим процесам. Припавши до екранів, любителі телешоу стежать за долями учасників передачі та особливо - за виступами актора-адвоката, вміло оперує юридичними термінами, прикрашеними дотепними зауваженнями. Послуги адвоката в даний час широко поширені серед громадян країни. Адвокат забезпечує справедливий розгляд і врегулювання будь-якої справи, захищаючи особисті інтереси клієнта. В результаті у багатьох складається враження, що і реальна справа виграти не так складно, головне - найняти адвоката ... будь-кого. Але це далеко не так. Якщо виникла ситуація, розгляд по якій відбувається в суді, кожній людині, яким би «підкованим» в законодавстві він не був, можна дати пораду - знайти адвоката, який зможе надати грамотну юридичну допомогу і представити інтереси клієнта в суді. Але як найняти дійсно хорошого фахівця і скільки будуть коштувати його послуги?

На що звернути увагу при виборі адвоката?

Перш ніж оцінювати адвоката, потрібно визначити, за якими критеріями проводити аналіз. Адже хороший адвокат не обов'язково повинен бути одягнений в дизайнерський костюм і вільно цитувати Плевако (хоча це, безумовно, плюси), але він повинен прекрасно орієнтуватися в правознавстві, вміти грамотно і зв'язно висловлювати думки. Основні вимоги до адвоката ми наведемо нижче. Кваліфіковані адвокати нашої компанії надають якісну допомогу у вирішенні навіть самих безнадійних правових ситуацій і наполегливо йдуть до поставленої мети.

Адвокат - Перше враження

Зустрічають по одягу ... Правозахисник не обов'язково повинен носити костюм від Yves Saint Laurent, але його зовнішній вигляд повинен відповідати статусу. Хто в суді прислухається до людини в джинсах і м'ятою сорочці? При цьому акуратність, як і грамотність, - супутники професійного адвоката у всьому: в складанні і зберіганні документів, в листі, в розмові. Досвідчений юрист вміє бути і привабливим, і жорстким, знаходити проникливі слова і миттєво згадувати складні формулювання і статті законів. Але не тільки це говорить про його професійні якості.

Освіта, досвід, успішні справи Адвоката:

що говорить про рівень професіоналізму адвоката? Освіта, отримана в великому або закордонному юридичному вузі, - безперечне достоїнство, однак далеко не головне. Чи не кожен юрист може стати адвокатом: для початку незалежної практики потрібно мати 2 роки стажу за фахом і здати кваліфікаційний іспит. Після цього претендент повинен звернутися до комісії, де його статус підтвердять протягом 2-х місяців.


Довідка Можливості адвоката значно ширше, ніж юриста. По-перше, тільки адвокат має право представляти клієнта в кримінальних справах. По-друге, відповідно до закону «Про адвокатську діяльність і адвокатуру в РФ» адвокат має право на так званий адвокатський запит, на який державні та інші органи зобов'язані (!) Реагувати. Крім того, кодекс професійної етики адвоката значно суворіше, а відповідальність - вище.


Однак найважливішим показником для фахівця є його робота. Варто поцікавитися, скільки адвокат провів справ і скільки з них було виграно (причому добре, якщо формат справ був схожий з вашим), як довго тривали розгляди і т.д. Пам'ятайте, що невдачі неминучі в практиці будь-якого, навіть самого успішного, адвоката, тому, якщо юрист говорить лише про виграних справах, це привід задуматися про правдивість його слів. Найчастіше навіть приватні адвокати проводять безкоштовну першу консультацію, під час якої клієнт може задати всі питання про спеціалізацію і досвід юриста, а також розповісти в загальних рисах суть звернення.


Зверніть увагу
Сумно, але бувають справи, які виграти просто неможливо (наприклад, якщо клієнт визнав свою провину), є лише можливість пом'якшити вирок. Хороший адвокат зможе домогтися мінімального покарання (строку ув'язнення або штрафу) для клієнта.


Спеціалізація: мухи і котлети - окремо

Хороший адвокат - це не той, який береться за будь-яку справу, а той, який спеціалізується в певній галузі права. Неможливо розбиратися у всьому, до того ж законодавча база постійно змінюється. Щоб бути справжнім професіоналом, потрібно довгий час працювати в якійсь одній області, вивчати практику за обраною категорії, як свою, так і колег, - тільки так можна з відзнакою розбиратися в правозастосуванні. Фахівці надають доступні і лаконічні адвокатські консультації, як в усній, так і в письмовій формі. При необхідності адвокат фірми грамотно складе заяву, скаргу чи клопотання. Усі повноваження адвоката являють собою повноцінний і широкомасштабний спектр послуг. Кожен правове питання не залишиться без уваги, так як наша компанія адвокатів володіє високим рівнем кваліфікації і вже багато років практикує в галузі юриспруденції. Це дозволяє отримати не тільки юридичний досвід, а й зрозуміти тактику, яку краще застосувати в конкретних справах, з даними суддею і прокурором. «Універсальний» фахівець просто не впорається з такими обсягами інформації. І звичайно, не варто забувати про зв'язки в певній галузі - про потрібних знайомствах не прийнято поширюватися голосно, але вони завжди корисні, особливо в юридичному середовищі. Досвідчені адвокати фірми щодня здійснюють безліч досудових і процесуальних дій, чим і заслужили довіру великої кількості клієнтів.

Адвокати нашої компанії надають слідуючі послуги:

Важливими професійними особливостями наших адвокатів є комунікабельність і оперативний підхід до кожної справи. У ретельному розгляді та вивченні документів команді адвокатів допомагає хороший досвід, вироблений багаторічною практикою. Фахівці юридичної організації є хорошими ораторами і вміло вибудовують стратегію роботи, виходячи з різного роду обставин.

У нашій компанії працюють кращі адвокати Києва, які за весь період своєї успішної діяльності зуміли професійно вирішити безліч конфліктів, які вважалися безнадійними. Рівень підготовки і незрівнянні навики роботи дають можливість нашим юристам заслужено називатися «майстрами своєї справи». Замовити послуги адвоката - означає забезпечити себе якісною і надійним захистом і юридичною допомогою на всі випадки життя. Телефонуйте за вказаними номерами і ми обов’язково знайдемо шляхи вирішення вашої проблеми.