Кредитний юрист

Кредитний юрист доб'ється перегляду рішення суду, вирішить суперечку з банком, скасує оцінку майна, скасує публічні торги, зменшить суму боргу і багато іншого. Головне Ваше бажання допомогти собі, а решта все зробить кредитний адвокат.

Кредитний юрист вирішить суперечку з банком по кредиту, по іпотеці, знизить відсоток по кредиту, оскаржить дії державної виконавчої служби, зніме з торгів майно, скасує занижену оцінку майна. Якщо Ви суд з банком по кредиту програли - це ще не все. Кредитний юрист доб'ється перегляду заочного рішення суду, через суд скасує наказ суду, поверне назад в суд виконавчий лист, подасть апеляційну скаргу. Не зволікайте, час не Ваш союзник. Зателефонуйте, і все буде зроблено на високому професійному рівні.

Якщо у Вас виникла суперечка з банком по кредиту, Вам не обійтися без допомоги юриста по кредитам.

Кредитний юрист надасть юридичні послуги на всіх стадіях відносин з банком. Кредитний договір - документ, який складений висококваліфікованими юристами в інтересах організації-кредитора, тому позичальникові дуже складно усвідомити всі зобов'язання, які йому належить виконувати.

Для власного спокою і збереження Вашого фінансового становища, зверніться до компетентного фахівця - кредитного юриста, який займається подібними справами професійно, зі знанням справи, використовуючи всі тонкощі законодавства на користь клієнта.

На жаль, деякі клієнти намагаються в суперечках з банками відстоювати свої права і власність самостійно і звертаються до нас на тій стадії, коли судовий спір з банком вже програний або в активній стадії виконання рішення суду про стягнення боргу або про вилучення майна, а деякі навіть після реалізації майна.

Кредитний юрист зможе захистити Вас від банківського свавілля. Існує маса способів, як боротися з банком. Все залежить від конкретної ситуації, що склалася.

За допомогою кредитного юриста Ви можете: